Zenzo

Viac hláv viac vie

Spolupr├íca je z├íkladom nielen ├║spe┼ín├Żch projektov, ale aj dlhodob├ęho rozv├şjania t├ęm, na ktor├Żch z├íle┼ż├ş. Sk├║senosti a poznatky z oblasti predch├ídzania vzniku odpadov, technol├│gie pre najv├Żhodnej┼íie rie┼íenia modern├Żch v├Żziev a inov├ície, prin├í┼íaj├║ce ako environment├ílny, tak i ekonomick├Ż benefit s├║ ─Źasto spolo─Źnou pr├ícou ─żud├ş, zm├Ż┼í─żaj├║cich rovnako. Na┼íim partnerom pon├║kame sk├║senosti a know-how v oblasti odpadov├ęho hospod├írstva na eur├│pskej ├║rovni, ako aj podporu v dosahovan├ş spolo─Źn├Żch cie─żov.

Naši partneri

Altereko Talianski experti s 20 ro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami v navrhovan├ş a vylep┼íovan├ş sch├ęm zberu a transportu odpadu.
SPORA ┼ápanielski profesion├íli orientuj├║ci sa na vytv├íranie a navrhovanie optim├ílnych sch├ęm zberu odpadu.
Priatelia Zeme - SPZ Ob─Źianske zdru┼żenie s 25 ro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami s veden├şm kampan├ş, vzdel├ívan├şm a zav├ídzan├şm konceptu zero-waste do praxe.
Mesto Bratislava Hlavn├ę mesto Slovenska
Free Food Ob─Źianske zdru┼żenie s cie─żom zmierni┼ą probl├ęm plytvania potravinami.

Spolupráca

Na┼í├şm cie─żom je ─Źo najv├Ą─Ź┼íie zhodnotenie vzniknut├ęho odpadu a ─Źo najpr├ízdnej┼í├ş kontajner zmesov├ęho komun├ílneho odpadu

Za na┼í├şm cie─żom sa tie┼ż schov├ívaj├║ efekt├şvne met├│dy zberu odpadu, ako tie┼ż informovanie o nutnosti zodpovedn├ęho triedenia a spr├ívneho nakladania s odpadom. V─Ćaka na┼íim partnerstv├ím s lok├ílnymi a medzin├írodn├Żmi organiz├íciami prin├í┼íame na Slovensko expertn├ę sk├║senosti z oblasti zberu a nakladania s odpadmi. Je dok├ízan├ę, ┼że pr├íve met├│dy ako door to door (zber od dver├ş) a Pay as you throw (ÔÇ×pla┼ą za to, ─Źo vyhod├ş┼íÔÇť) ved├║ k zv├Ż┼íeniu miery triedenia a ─Źistoty separovan├ęho odpadu, ako aj k redukcii zmesov├ęho komun├ílneho a celkov├ęho odpadu. Ver├şme, ┼że spokojnos┼ą obyvate─żov je cie─żom ka┼żdej samospr├ívy na Slovensku a preto u n├ís chceme tieto postupy aplikova┼ą. Ak s Vami spom├şnan├ę t├ęmy rezonuj├║, nev├íhajte sa sta┼ą na┼íim partnerom v boji za ekologickej┼íie Slovensko.